Rīga, Gaiļezera iela 11 (Mežciems)
+371 23271723
info@autoscan.lv

Par AutoScan

Auto diagnostika, auto pārbaude pirms pirkšanas

Kad izvēlēties AutoScan auto diagnostiku

Mūsu pakalpojums Jums būs piemērots sekojošās situācijās:

1. Jūsu automašīnai ir tehniska rakstura problēmas, piemēram, iedegās “Check Engine” paziņojums, un vēlaties saprast, kas to ir izraisījis.

2. Iegādājoties lietotu auto, vēlaties veikt datordiagnostiku un krāsas biezuma mērīšanu, lai noteiktu virsbūves stāvokli.

auto diagnostika

Auto diagnostika

Piedāvājam kvalitatīvu auto diagnostikas pakalpojumu, kur palīdzēsim Jums identificēt esošās automašīnas problēmas vai izvērtēt automašīnas stāvokli pirms tā pirkšanas. Piedāvājam veikt auto diagnostiku (kļūdu skenēšanu) ar profesionālu iekārtu Jums ērtā laikā, kā rezultātā Jūs saņemsiet izdruku ar identificētajām kļūdām visos automašīnas moduļos. Diagnostika pieejama visām automašīnu markām un modeļiem, gan Eiropas un Āzijas, gan ASV automašīnām.

Krāsas biezuma mērīšana

Piedāvājam veikt vispusīgu automašīnas krāsas biezuma mērīšanu ar profesionālu un nokalibrētu iekārtu. Rezultātā Jūs saņemsiet atskaiti par virsbūves daļām, kurām veikti labošanas darbi.

Darbības forma

Mēs neesam autoserviss tā klasiskajā izpratnē, bet gan nodarbojamies tieši ar auto datordiagnostiku un krāsas biezuma pārbaudi. Pakalpojums tiek nodrošināts ar pārnēsājamu aparatūru un klientus apkalpojam āra stāvlaukumā.

Izbraukuma auto diagnostika

Pēc atsevišķas vienošanās iespējams veikt arī izbraukuma auto diagnostiku. Zvaniet, lai pierakstītos.